Yüklendiği yerStar Wars: Skywalker'ın Yükselişi İzle

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi İzle

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi Filmi İzle

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi teknolojiye tam adapte olmuş bir film. Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi ister sevgiliniz ister arkadaşlarınız yada aileniz ile beraber izleyebilceğiniz çok iyi bir film.

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi filmini izlemek için toptan paykasa bayisi olan www.paykasareseller.com sitesinin anasayfasında 2 dakika zaman geçirdikten sonra film otomatik olarak açılacaktır. Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi sinema da izlemek için şu an vizyonda izleyebilirsiniz.

Kylo Ren, Büyük Lider Snoke’u öldürmesinin ardından İlk Düzen’in yeni Büyük Lider’i olmuştur. Acımasız yönetiminin altında galaksi yavaş yavaş umutsuzluğa kapılmaktadır. Luke Skywalker’ın Güç’le birleşmesinden sonra Rey, kendi içindeki gücü benimsemiş, onu geçmişte tutan bağlarını kesmeyi başarmıştır. Kylo Ren ve Rey’in arasındaki çatışma giderek artarken, İlk Düzen’de de içsel çalkantılar yaşanmaktadır. Güçte kalabilmek için giderek acımasızlaşan Kylo Ren, onu yenmek için sürekli çalışan Rey, tekrar ortaya çıkan Ren Şövalyeleri, Direniş’i büyütmeye çalışan Poe ve Fin, karanlığın ve aydınlığın savaşı galaksideki tüm dengeleri değiştirecektir…

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir