Penapay Kart

Paykasa sistemlerinin işlemlere ara vermesi ile birlikte Mart ayı içerisinde adını duymaya başladığımız PENAPAY artık yavaşça alışveriş sitelerinde ödeme sistemi olarak yerini almaya başlamıştır. Paykasa gibi İngiltere Menşey li olan Penapay  16 haneli numaralar ve güvenlik kodundan oluşmaktadır.  Şu için e-bay, amazon ve hepsi burada sitelerinde geçerli olan penapay kart ilerleyen zaman içerisinde tüm sitelerde kullanılması beklenmektedir.

Penapay Logo

 Penapay Fiyatları Nasıl Olacak?

Penapay kart fiyatları da paykasa ve paykwik gibi euro kurundan hesaplanarak Türk Lirası olarak satışa sunulacaktır.  Kartlar 10 Penapay ile ile 500 Penapay olarak belirlenmesi tahmin edilmektedir.  Piyasaya yeni çıkması nedeni ile diğer kartlara nazaran bir nebze ucuz olarak satılması planlanmaktadır.

Penapay Uyarıları!

Penapay kart ile alışveriş yükümlülükleri tamamen müşteriye aittir. Dolayısı ile alışveriş yaptığınız sitelere dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca penapay kartları mutlaka kendi adınıza olan hesap ve telefon numaraları ile yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde doğacak problemlerden sizler sorumlu tutulursunuz.

Neden Penapay Kullanmalısınız?

  • Diğer kartlara göre daha ucuzdur.
  • Alması çok kolay evrak gerektirmez.
  • Daha çok sitede kullanılması hedeflenmektedir.
  • Yeni kart olması nedeni ile ömrü daha da uzundur.
  • Resmi satıcı olan her bayiden alınabilir.

Sizlere Yakında Piyasa’ya çıkacak olan penapay hakkında kısaca bilgi paylaşımında bulunduk. Gelecek günlerde penapay kart ile daha yakından tanışmak üzere dileklerimiz ile …..