Paykwik

Teknolojinin 2020’de ki adı ; Paykwik . Paykasa’ya nazaran daha güvenli daha çok sitede geçerli ve daha uygun. Paykwik kart ile tanışmaya hazır mısınız?

Paykwik Nedir?  Paykwik kart 2013 kasım ayı itibarı ile Hollanda merkezli Almanya lisanslı ön ödeme kartıdır. Paykasa sadece rakam’dan oluşurken paykwik kart harf ve rakamlardan oluşmaktadır. Şu an itibarı ile paykwik 685 global internet sitesinde geçerli ödeme kartıdır.

Paykwik Fiyatları : Paykwik fiyatları da paykasa gibi euro ile işlem görmektedir. Paykasa %3 ile %6 arası kesinti yaparken paykwik %2 olarak kesinti yapmaktadır.

Paykwik Apr : Paykwik Resmi sitesinin kısaltılmışıdır. Paykwik Authorized ( Paykwik Bayisi ) anlamına gelmektedir. Türkiye ana bayii olan sitedir.

Paykwik Bayilik : Paykwik bayilikleri sadece paykwik net sitesi üzerinden verilmektedir. Kendilerini bayi olarak tanıtan kişi yada firmalara itibar etmeyiniz.

Paykwik Whatsapp : Paykwik whatsapp numaramıza anasayfamız üzerinden ulaşarak paykwik alımları sağlayabilirsiniz.

Paykwik Ekşi : Paykwik ödeme sistemi hakkında detaylı bilgilere erişim sağlamak isterseniz paykwik kelimesini ekşi sözlükte aratmanız yeterli olacaktır.

Paykwik Bozum : Paykwik 100 euro ve üzeri limitleri kartlarınızı paykwik bozdurma işlemi sayesinde nakit oalrak alabilirsiniz.

Tek resmi Paykasa ve Paykwik Sitesi olarak www.paykasareseller.com ve www.paykwik.com.tr sitemiz üzerinden alışveriş sağlayabilirsiniz.

 

Paykwik Kart Fiyatlarımız 2020 Mayıs ayına göre güncellenmiştir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için Paykwik temsilcimizden bilgi alışverişi yapabilirsiniz.   www.paykwik.com.tr resmi satış sitemizdir.