Paykasa Satın Al

Paykasa kart sahipleri internet harcamalarını güvenle yaparken kredi kartı bilgileri tamamen gizli kalmaktadır. Bu sayede önödemeli kart paykasa ile güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Paykasaeuro kuruna bağlı İngiltere merkezli bir ön ödemeli karttır. Paykasa fiyatlarımız güncel olmakla birlikte günlük euro kuru üzerinden takip edilerek en düşük komisyonlarla sizlere sunulmaktadır. Alışveriş sitelerinde , Bilgisayar oyunlarında güvenle tercih edilen paykasa ile sizlerde hızlı şekilde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Geleceğin ödeme yöntemi ön ödemeli kartların en çok tercih edileni Paykasa karttır.

Paykasa Fiyatları 10euro ile 5000euro arasında hazır kodlar şeklinde belirlenmekte ve satılmaktadır. Ayrıca paykasa kodlarınızı bozdurabilir ve nakite çevirebilirsiniz. Havale/EFT , kredi kartı ile paykasa gibi yöntemlerle ödemelerinizi gönderip paykasa ön ödemeli kartınızı anında satın alabilirsiniz. Kodlarınız 16 haneli yüksek güvenlikli size özel üretilen kodlardır. Sektörün önde gelen kartları arasında yer alan paykasa ile alışverişlerinize başlamak için hemen canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz. Paykasa kurumsallığını yaşayarak sizlerde hızlı ve keyifli alışverişlerinize heyecan katacaksınız. Artık kredi kartı bilgilerim çalınır mı gibi düşünceleriniz ve kaygılarınız olmadan ön ödemeli kartınızla dilediğiniz miktarda harcama yapabileceksiniz. Paykasa sunmuş olduğu üstün güvenlik sayesinde en çok tercih edilen ön ödemeli kart olmuştur. Paykasa Fiyatları sizler için en uygun komisyon seçenekleri ile sunulmaktadır.

Ucuz Paykasa

Piyasada ki birçok satıcıya istinaden paykasaweb olarak fiyat politikamızı kendimiz belirlemekteyiz. Ucuz Paykasa düşüncesi ile yolan çıkan ekibimiz sizleri Güvenli Paykasa Kart Satın almaya davet ediyor. Paykasa Fiyatları ve Paykasa Satışı için ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Paykasa Güvenli Hızlı ve Ucuz

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir