Paykasa Kart Nasıl Alınır?

Paykasa kart nasıl alınır? ;

Öncelikle bilmenizi isteriz ki paykasa kart ön ödemeli bir karttır. Paykasa kartı alım süreniz sistemimiz üzerinde canlı destek ekibimiz tarafından 5 dakika kadar bir süre sürmektedir. Paykasa kart alıımı ve kullanımı çok kolay bir karttır. Canlı destek ekibimizden dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz  havale ile alabilirsiniz.

Havale ve kredi kartı fiyatları arasında fark vardır kredi kartı fiyatları daha yüksektir. Kredi kartı veya havale ile hiç farketmez kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ile alımlarınızda alım yapmak için kart bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir ama biz bilmenizi isteriz ki kart bilgilerinizi görememekteyiz güvenlik nedeni ile anlayacağınız değerli müşterilerimiz bilgileriniz kimse ile paylaşılmamaktadır.

Sistemimiz yüksek güvenlik sistemleri ile korunmakta olup bilgilerin dışarı çıkması imkansızdır.

Havale veya kredi kartı ile ödeme yaptıktan sonra canlı destek ekibimize bildirdiğiniz zaman şirketimizin gerekli depertmanı hemen bütün kontrolleri yapmaktadır. Kontrol süresi aşağı yukarı 2 dakika sürmektedir. Kontroller bittikten sonra paykasa pin kodunuz dilerseniz sms ile dilerseniz canlı destek üzerinden siz değerli müşterilerimize iletilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir