Paykasa Bozdurmak İstiyorum

Nasıl Paykasa Bozdurabilirim

Hızlı Paykasa Bozdurma

Paykasa bozdurma işlemi yapmak için en doğru adrese hoşgeldiniz. Paykasa bozdurma bedeliniz çok kısa bir sürede hesabınıza aktarılmaktadır. Paykasa pin ile alışveriş yaptınız veya bir miktar paykasa kart limitiniz kaldı veya paykasa kartınız ile yaptığınız bir yatırımdan kazanç sağladınız. Bu paykasa pin numaranızı nakit paraya çevirmek için sitemizdeki https://paykasareseller.com/ online talepte bulunabilirsiniz.

Paykasaınızı satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda da bozdurabilirsiniz. sitemiz sizlere en iyi paykasa bozdurma fiyatları sunmaktadır. Paykasa bozdurma fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen canlı destek’den bizimle irtibat kurun. Karlı paykasa bozdurma için doğru adrestesiniz.

Paykasa Kart Nasıl Bozdurulur ?

 

  • Paykasa pin numaranızı bize bildiriniz.
  • Kalan paykasa miktarınızı belirleriz.
  • Daha sonra en yüksek kurdan hesaplarız.
  • Paykasa bozdurma bedelini banka hesabınıza yatırırız.

Paykasa bozdurma için, o günün kurları baz alınarak yapılır. Paykasa bozdurma için izlenecek adımlar aslında çok kolaydır. Paykasa bozdurma için; Paykasa bozdurma müşteri hizmetleri aracılığı(canlı destek) telefon yada skype üzerinden, paykasa numarasını verdikten sonra kart’ın doğruluğu kontrol edilir havuza aktarılan paykasa hesabından sonra müşterinin hesabına bozum ücreti geçilmektedir, bozum kurları günden güne değişmektedir. paykasa bozdurmak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Kaynak  :  https://paykasareseller.com/

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir