Paykasa Reseller

Paykasa Reseller Strateji oyunları, sosyal medya mecra uygulamaları ve alışveriş siteleri için geçerli olan sanal para sisteminin Türkiye Dağıtıcı Firmasıdır. Firmamız VİZYON ÖDEME SİSTEMLERİ kuruluşuna bağlı olup 2004 yılından itibaren digital para distribütörlüğü yapmaktadır. Türkiye ile birlikte 37 ülkede online hizmet sağlayan firmamız bayilere ve bireysel kullanıcılara hizmet sağlamaktadır. Firmamızdan İsviçre, İngiltere ve Belçika vatandaşları ile birlikte Ülkelerin yasak getirdiği resmi olmayan siteler ve bu sitelerden alışveriş yapanlar her ne şart ile olursa olsun alışveriş yapamazlar. Yapanlar tespit edildikleri takdirde bağlı oldukları ülkenin ilgili birimlerine şikayet edilip gerekli yasal işlemler başlatılmaktadır.

Firmamız ödemeleri, Banka kanalları, bitcoin ve papara gibi ödeme yöntemleri ile almaktadır. Kişi güvenlikleri açısından kredi kartı veya mobil ödeme ile alışveriş yapılmamaktadır. Bu tarz ödeme sistemleri ile satış yapan firmalardan da kesinlik ile alışveriş yapmayınız.

Toptan Paykasa ve Bireysel olarak paykasa alımı yapmak için anasayfaya geri dönüp temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Paykasa Bozdurma işlemi için ise öncelik olarak danışmalarımız dan günlük kur bilgisi almanız gerekmektedir.