Güvenilir Paykasa Bozan Firmalar

Güvenilir bir şekilde paykasa kart bozum işlemlerinizi online olarak internet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz YÜKSEK KUR GÜVENCESİYLE BOZDURMA işlemleriniz için sitemizde bulunan iletişim araçlarını kullanarak güvenli ve hızlı bir şekilde bozum hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bozdurma işlemleri sizlerde biliyorsunuzki piyasada olağan üstü bir şekilde dolandırıcılık yapan firmalar bulunmaktadır kartını RESMİ FİRMA olmayan internet sitelerinde bulunan canlı destek ekiplerine iletmeyiniz.

İnternet sitemizde bu işlem farklı uygulanmaktadır yetkili bozum firması olduğumuz için sizlere bir form göndermekteyiz bu formda bulunan alanları doldurup formu bize tekrar göndermeniz gerekmektedir bunların yanı sıra, formda belirteceğiniz kart kodu incelemesi yaklaşık olarak 7 dakikalık bir süreç gerektirmektedir, ve berlittiğiniz baka hesabına gerekli kontrol işlemleri sonunda 5 dakika sonra belirttiğiniz banka hesabınıza TL karşılığınız aktarılır. Paranızı hemen en yakın atmlerden veya bankadan tahsil edebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir